Rohatecká 10 přinesla několik překvapení

08.05.2013 21:09

Sváteční osmý květen je v Rohatci již mnoho let spojen s během vytrvalců - Rohatecká desítka. Na organizaci se již několik let podílí spolupořadatelé Obec Rohatec a Sbor dobrovolných hasičů. Letošní jubilejní 20. ročník přinesl několik překvapení. Tím příjemným bylo  určitě ideální běžecké počasí bez rozpáleného asfaltu. Na všechny tradiční běžce zde čekalo překvapení ve formě účasti 4 exotických vytrvalců z Keni, které na závod zajistil pan starosta Králík. Z dárků ve formě trička jubilejního ročníku a brožurky s 20ti letou historií běhu, kterou připravil ředitel závodu Luděk Durďák s rohateckými hasiči byli všichni nadšeni. Na start štafety se bohužel přihlásili pouze muži našeho sboru, závod byl tedy zrušen.

Výsledkové listiny jsou ke stažení na stránce Sport.

Hodnocení jubilejního běhu samotnými závodníky si můžete přečíst v některých článcích.