Výroční valná hromada

18.01.2013 09:35

Na počátku každého roku je čas bilancovat, hodnotit rok minulý a plánovat události příští. Ne jinak tomu bylo na Výroční valné hromadě SDH Rohatec, která se konala v sále KD v sobotu 12. ledna 2013. Tradičními body byly zprávy o činnosti jednotlivých úseků za minulé období a plány činosti na rok 2013. Nechybělo ani poděkování našim členům za vzornou reprezentaci sboru a odvedenou práci. Panu Jaroslavu Gromusovi byl udělen titul čestného starosty sboru. Ve vystoupení hostů z okresu, kraje i Hasičského záchranného sboru zaznělo mnoho pochvalných a kladných hodnocení. Nechyběli ani zástupci družebního sboru ve Skalici, se kterými byla navázána velmi dobrá spolupráce. Více naleznete jako obvykle na fotografiích.