Miss hasička Česko Slovensko 2012

05.11.2012 17:05

V pátek 2.11.2012 se v pražském Top Hotelu uskutečnil finálový galavečer soutěže krásy Miss hasička. Povzbudit naši Lili ve finále soutěže se vydal celý autobus fanoušků. Expedici Praha jsme se rozhodli spojit s návštěvou Senátu a hasičské stanice v Praze 10. Krásným autobusem jsme se vydali na Prahu už po sedmé hodině ráno, po průchodu historickým centrem jsme se vydali na stanici profesionálních hasičů ze stanice HS 5 - Strašnice. Tady nám naši kolegové předvedli svou techniku a s ochotou nás provedli svým zázemím. Poté jsme se již přesunuli k Malé Straně, kde nás čekala prohlídka Senátu ČR. Po průchodu detektorem nás už uvítal Ing. Zdeněk Škromach a připravil pro nás malé občerstvení. Dále jsme měli možnost prohlédnout si zasedací sál, reprezentační i historické prostory Valdštejnského paláce, kde Senát sídlí. Po přesunu Prahou jsme se konečně dostali ke kongresovému centru Top Hotelu Praha, kde se konal slavnostní galavečer soutěže Miss hasička.

Po první promenádě ve sportovních dresech byla porotou čtrnáctka finalistek zmenšena na osm superfinalistek. Mezi ně samozřejmě patřila i naše Lili. První disciplínou byl rozhovor s moderátorem, kde Lenka vysvětlovala co je naše chasa. Následovala volná disciplína, kde naše favoritka ukázala své umění v grafice, když za jednu minutu zvládla namalovat moderátora Libora Boučka. Nemohla chybět ani tradiční promenáda v plavkách a poté i ukázka ve společenských šatech našich modních návrhářů. I přes to, že nebyla Lili vyhlášena mezi třemi dívkami na stupni vítězů, pro nás všechny byla určitě královnou soutěže. Za reprezentaci sboru a celé jižní Moravy jí děkujeme a moc gratulujeme k úspěchu. Fotky z celého dne v Praze najdete pochopitelně ve Fotogalerii.